Blindfriendly Sobota 19. 1. 2019 | Meniny má Drahomíra Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu


 

 

Hans Christian Andersen / Šimon Spišák Originálna adaptácia známej rozprávky Hansa Christiana Andersena.

SNM-Múzeum Červený Kameň Vás pozýva na posledné tohtoročné nočné prehliadky. V sobotu 8. septembra 2018 si nenechajte ujsť nesmrteľný Príbeh o mŕtvej neveste.

 Novú divadelnú sezónu – už dvadsiatu deviatu – otvoríme 14. septembra 2018 a ako prvé predstavenie odohráme Lásky jednej plavovlásky. V repertoári divadla ostávajú aj divadelné inscenácie uplynulých sezón (napríklad posledné – Náš človek či Kontajner Paríž) a mnohé z nich už uvádzame mnoho rokov (Na koho to slovo padne, Čudné popoludnie Dr. Zvonka Burkeho, Sen svätojánskej noci, Idiot, Zakázané uvoľnenie, Jama deravá, Sylvia a ď.).

 OZ Modranská Beseda pripravila v spolupráci s mestom Modrou, Slovenskou ľudovou majolikou, Slovenským národným múzeom – Múzeom Ľudovíta Štúra, Múzeom slovenskej keramickej plastiky a s Kultúrnym centrom Modra jubilejný 10. ročník podujatia, ktoré oslavuje hlinu, na ktorej žijeme, s ňou späté remeslo, tradíciu i budúcnosť. Témou tohto ročníka Slávnosti hliny – Keramickej Modry sú prejavy ľudovej zbožnosti v keramickom dekore. Sprievodné podujatia okrem odborných aktivít budú aj spomienkou na predchádzajúce ročníky.

 Spoločná výstava umelcov Bratislavského a Trnavského samosprávneho kraja v galérii Ausstellungsbrücke v St. Pölten (AT)

Predseda Bratislavského samosprávneho kraja vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície riaditeľa/riaditeľky Divadla LUDUS, Jozefská 19, 811 06 Bratislava

Chýba vám poézia v bežnom živote? Máte pocit, že sa vytratila z tlače? Počujete jej málo v rozhlase či v televízii? Tak príďte na druhý ročník medzinárodného festivalu poézie, ktorý sa uskutoční v termíne 24.5. – 27. 5. 2018 v meste Pezinok a Modra. Čakajú na Vás štyri festivalové dni naplnené čítaním a interpretáciou poézie, diskusiami, workshopmi a ďalšími druhmi umenia.