Blindfriendly Pondelok 27. 1. 2020 | Meniny má Bohuš Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

KONTAKTY

PÔSOBNOSŤ

Pôsobnosť Oddelenia cestovného ruchu vyplýva zo zákona č.302/2001 Z.z. o samospráve vyšších územných celkov a jeho ustanovení §4 ods. (1) písm. m) o utváraní podmienok na rozvoj cestovného ruchu a koordinácii tohto rozvoja a § 5 o medzinárodnej spolupráci, zo zákona č. 416/2001 Z.z. o prechode niektorých pôsobností z orgánov štátnej správy na obce a vyššie územné celky, zo zákona č. 503/2001 Z.z. o podpore regionálneho rozvoja v znení neskorších predpisov a zo zákona č.91/2010 Z.z. o podpore cestovného ruchu v znení neskorších predpisov.
   

 

 

Istra centrum si pre Vás pripravil bohatý program na letné mesiace.

Na karnevale poslednú júnovú nedeľu v Senci padol veľkolepý rekord, aj keď zo začiatku to vyzeralo úplne inak. Okolo pol piatej sa spustil nespútaný lejak, nálada klesala a málokto veril, že slovenský rekord v počte masiek na jednom mieste sa v Senci na Veľkom letnom karnevale prekoná. Aj primátor Karol Kvál uviedol, že len dúfal...

Obec Veľké Leváre pripravila pre návštevníkov podujatie Habánsky hodový jarmok v Habánskom dvore na nedeľu 5. júla t. r., kde nebude chýbať ochutnávka habánskeho koláča, slávnostná svätá omša pred Habánskou kaplnkou, historická strelnica i šerm, rozprávka, hudobná skupina alebo pantomíma.

Navštívte atraktívne miesta v našom regióne a zapojte sa do hry o skvelé ceny...

Prvý letný deň nám skôr pripomínal príchod jesene, no Nové Mesto (MČ Bratislava), privítalo leto už 13. júna t.r. a počasie im skutočne prialo. Tradičné podujatie, Kultúrne leto, pritiahlo návštevníkov z blízkeho i ďalekého okolia, aby si na brehoch bratislavského jazera Kuchajda vychutnali bohatý program.

Ministerstvo hospodárstva SR predložilo do medzirezortného pripomienkového konania Návrh zákona o službách na vnútornom trhu a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

V dňoch od 12. júna do 14. júna t. r. sa uskutoční 6. ročník Keramických trhov v Pezinku, ktoré prezentujú majstrovstvo výrobcov keramiky rôznych štýlov zo Slovenska aj zahraničia. Podujatie sa uskutoční aj vďaka podpore predsedu BSK Vladimíra Bajana.

BSK v spolupráci s partnermi ponúkajú skvelý tip na letné víkendy. Od 30. mája do 11. októbra t.r. premáva po Dunaji loď s kapacitou min. 120 osôb, max. 20 bicyklov na trase: osobný prístav v Bratislave - prístavisko pri Danubiana Meulenteen Art Múzeu v Čunove a Vodnom diele Čunovo.