Blindfriendly Streda 25. 4. 2018 | Meniny má Marek Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

ODBER NOVINIEK

Zadajte e-mailovú adresu, na ktorú sa budú zasielať novinky.
osobných údajov

 

 

 V dňoch 5. – 7. marca t. r. sa v Švandovom divadle v Prahe, uskutoční už tradičné podujatie s názvom „Dni Astorky Korzo´90“.

 Divadlo Aréna, ktoré je v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK, spolu s Divadelným ústavom v Bratislave organizujú 2. marca t.r. o 10.00 hod. tlačovú konferenciu festivalu Nová dráma/New Drama 2009, ktorá sa uskutoční Divadle Aréna na Viedenskej ceste v Bratislave.

V pondelok, dňa 2. marca t.r. sa uskutoční v Divadle Aréna, na Viedenskej ceste č.10 v Bratislave tlačová beseda s organizátormi prestížneho, medzinárodného festivalu Nová dráma / New Drama 2009.

 Divadlo Astorka Korzo 90 zrušilo dňa 26. februára o 19.00 hod. predstavenie Milovníci. Namiesto neho uvedie hru Priateľky.

Marcových program Malokarpatskej knižnice v Pezinku Vám ponúka širokú paletu akcií pre verejnosť,školy,deti a týždeň slovenských knižníc spolu so sprievodnými podujatiami.

Malokarpatská knižnica v Pezinku, Mestské múzeum v Pezinku a Pezinské kultúrne centrum organizujú Pezinský jarný literárny festival. Podujatie prebieha počas mesiaca marec a pozostáva z troch častí.

 Strávte príjemné chvíle v divadle. Astorka Korzo´90 si pre Vás pripravila bohatý program.

Po takmer desaťročnej prestávke sa 20. februára 2009 uskutočnil Ples seniorov v novom Kultúrno – spoločenskom dome vo Viničnom. Na podujatí sa organizačne podieľali Malokarpatské osvetové stredisko v Modre a Bratislavský samosprávny kraj. MOS zároveň napĺňa Národný program ochrany a starostlivosti o našich starších spoluobčanov – seniorov.

Divadlá v zriaďovateľskej pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja od februára do mája ponúknu českým nadšencom divadelného umenia to najlepšie zo svojho repertoáru. Arénu a Astorku Korzo ´90 môžete navštíviť v Prahe na 14. ročníku festivalu Slovenského divadla.

Vo štvrtok 19. februára t. r. sa uskutoční v reštaurácií SPARX na Cintorínskej ulici 32 v Bratislave Bratislavský kabaret. Záštitu nad podujatím prevzal predseda Bratislavského samosprávneho kraja Vladimír Bajan.