Blindfriendly Streda 25. 4. 2018 | Meniny má Marek Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

ODBER NOVINIEK

Zadajte e-mailovú adresu, na ktorú sa budú zasielať novinky.
osobných údajov

 

 

Dňa 20. februára t. r. o 18. 00 hod. v Spoločenskom dome Aréna vo Viničnom sa uskutoční Ples Seniorov Bratislavského kraja. Podujatie organizujú Bratislavský samosprávny kraj, Malokarpatské osvetové stredisko v Modre a obec Viničné.

 Na sviatok zamilovaných si prišli milovníci kvalitného vína na svoje. V sobotu 14. februára t.r. otvorili v Pezinku 24 pivníc a prevádzok, ktoré pod názvom Pezinské vínne pivnice prilákali do tohto malokarpatského mestečka množstvo ľudí.

 Ponuka divadelných predstavení na ďalší mesiac. Osviežte sa divadelným zážitkom!

V Kultúrnom dome v Gajaroch sa 11. februára 2009 uskutočnil celoslovenský Metodický aktív kultúrno-osvetových pracovníkov, ktorý v spolupráci s miestnym obecným úradom zorganizovalo Malokarpatské osvetové stredisko v Modre.

 Nová dávka divadelného pokušenia. Neváhajte a navštívte Divadlo Aréna, ktoré je v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK.

 Dňa 9. februára t.r. sa v Bratislavskom bábkovom divadle uskutočnila vernisáž výstavy najlepších výtvarných prác mladých talentov z nášho regiónu. Záujemcovia si môžu na nej prezrieť najkrajšie výtvarné diela, s ktorými sa prihlásili do súťaže s názvom Bábkové divadlo očami detí, žiaci našich škôl.

V sobotu 14. februára 2009 sa priatelia dobrého vína môžu zúčastniť podujatia Pezinská vínna cesta, ktorú organizuje občianske združenie Museum Vinorum. Vína môžete ochutnať v autentickom prostredí mesta Pezinok.

 Nakuknite do programu divadla a vyberte si predstavenie, ktoré je vašej duši najbližšie. Tešíme sa na vašu účasť.

Bratislavský samosprávny kraj a Malokarpatské osvetové stredisko v Modre, v spolupráci s Obecným úradom v Gajaroch, pozvali pracovníkov Obecných a Mestských úradov i kultúrnych zariadení Bratislavského kraja a aj pracovníkov ďalších slovenských regionálnych osvetových zariadení do Gajár. Na svadbu.

Bratislavský samosprávny kraj a Malokarpatské osvetové stredisko v Modre pripravili na 3. februára 2009 stretnutie mladých recitátorov. V každoročnom modranskom výberovom kole budú zápoliť mladí recitátori z nášho kraja o postup na slovenský festival poézie BENIAKOVE CHYNORANY.