Blindfriendly Streda 1. 4. 2020 | Meniny má Hugo Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu


 

 

Dňa 20. apríla. t. r. o 17.00 hodine sa uskutoční vernisáž výstavy Marca Gerbiho v Pezinskom kultúrnom centre v minigalérií. Nesie názov FI – PK, čo môže znamenať aj koláž pospájaných písmen pop kultúrneho mixu, z ktorého pop art čerpá. Výstava potrvá do 16. mája t. r.

 Dňa 2. mája t. r. o 14.30 hod. a dňa 3. mája t. r. o 10.00 hod., 14.30 hod. sa predstavenie Prasiatka sa vlka neboja nehrá !

V dňoch 24. apríla do 25. apríla t. r. sa v Dome kultúry koná už tradičné podujatie, ktoré organizuje Združenie vinohradníkov a vinárov, Pezinské kultúrne centrum a mesto Pezinok.

V dňoch od 24. apríla do 26. apríla t. r. sa uskutoční séria podujatí pri príležitosti 800. výročia mesta Svätý Jur. Organizačne ho zastrešuje mesto Svätý Jur a Malokarpatské osvetové stredisko. Podujatie podporil aj Bratislavský samosprávny kraj. Bohatý program svojou rozmanitosťou spestrí víkend v Pezinku.

Pre všetkých záujemcov, ktorí uvažujú o predložení žiadostí o grant v rámci programu Kultúra alebo majú záujem o informácie o ňom, pripravuje KKB Slovensko sériu informačných seminárov v nasledujúcich slovenských mestách:

 Pezinské kultúrne centrum žilo 1. apríla t. r. filmom a videom. Bratislavský samosprávny kraj a Malokarpatské osvetové stredisko so sídlom v Modre tu usporiadali každoročnú krajskú súťaž a prehliadku amatérskej filmovej tvorby CINEAMA 2009.

Noc s Andersenom je veľkolepé medzinárodné podujatie pre deti, do ktorého sa tento rok zapojilo viac ako 100 slovenských knižníc. Koná sa v noci z 3. na 4. apríla t. r. a je venované Medzinárodnému dňu detskej knihy na počesť narodenia veľkého dánskeho rozprávkara Hansa Christiana Andersena.

 Bratislavský samosprávny kraj a Malokarpatské osvetové stredisko pripravili pre všetkých záujemcov doslova divadelnú nedeľu. Dávka takéhoto pokušenia Vás čaká dňa 5. apríla t. r. v Pezinskom kultúrnom centre pod názvom Divadelné konfrontácie 2009.

Dňa 1. apríla t. r. sa uskutoční celoštátna trojstupňová súťažná prehliadka amatérskej filmovej tvorby v Pezinskom kultúrnom centre v malej sále. Podujatie vyhlasovalo Národné osvetové centrum v Bratislave a realizuje ho Malokarpatské osvetové stredisko v Modre a Ústav amatérskej umeleckej tvorby NOC.

 Kultúrny dom v Senci po dva dni patril účastníkom krajskej prehliadky detskej dramatickej tvorivosti a ochotníckeho divadla dospelých hrajúcich pre deti. V dňoch 25. a 26. marca t. r.ju usporiadal Bratislavský samosprávny kraj a Malokarpatské osvetové stredisko v Modre.