Blindfriendly Piatok 16. 11. 2018 | Meniny má Agnesa Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu


 

 

 Divadlo Astorka Korzo 90 zrušilo dňa 26. februára o 19.00 hod. predstavenie Milovníci. Namiesto neho uvedie hru Priateľky.

Marcových program Malokarpatskej knižnice v Pezinku Vám ponúka širokú paletu akcií pre verejnosť,školy,deti a týždeň slovenských knižníc spolu so sprievodnými podujatiami.

Malokarpatská knižnica v Pezinku, Mestské múzeum v Pezinku a Pezinské kultúrne centrum organizujú Pezinský jarný literárny festival. Podujatie prebieha počas mesiaca marec a pozostáva z troch častí.

 Strávte príjemné chvíle v divadle. Astorka Korzo´90 si pre Vás pripravila bohatý program.

Po takmer desaťročnej prestávke sa 20. februára 2009 uskutočnil Ples seniorov v novom Kultúrno – spoločenskom dome vo Viničnom. Na podujatí sa organizačne podieľali Malokarpatské osvetové stredisko v Modre a Bratislavský samosprávny kraj. MOS zároveň napĺňa Národný program ochrany a starostlivosti o našich starších spoluobčanov – seniorov.

Divadlá v zriaďovateľskej pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja od februára do mája ponúknu českým nadšencom divadelného umenia to najlepšie zo svojho repertoáru. Arénu a Astorku Korzo ´90 môžete navštíviť v Prahe na 14. ročníku festivalu Slovenského divadla.

Vo štvrtok 19. februára t. r. sa uskutoční v reštaurácií SPARX na Cintorínskej ulici 32 v Bratislave Bratislavský kabaret. Záštitu nad podujatím prevzal predseda Bratislavského samosprávneho kraja Vladimír Bajan.

Dňa 20. februára t. r. o 18. 00 hod. v Spoločenskom dome Aréna vo Viničnom sa uskutoční Ples Seniorov Bratislavského kraja. Podujatie organizujú Bratislavský samosprávny kraj, Malokarpatské osvetové stredisko v Modre a obec Viničné.

 Na sviatok zamilovaných si prišli milovníci kvalitného vína na svoje. V sobotu 14. februára t.r. otvorili v Pezinku 24 pivníc a prevádzok, ktoré pod názvom Pezinské vínne pivnice prilákali do tohto malokarpatského mestečka množstvo ľudí.

 Ponuka divadelných predstavení na ďalší mesiac. Osviežte sa divadelným zážitkom!