Blindfriendly Štvrtok 15. 11. 2018 | Meniny má Leopold Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu


 

 

V Kultúrnom dome v Gajaroch sa 11. februára 2009 uskutočnil celoslovenský Metodický aktív kultúrno-osvetových pracovníkov, ktorý v spolupráci s miestnym obecným úradom zorganizovalo Malokarpatské osvetové stredisko v Modre.

 Nová dávka divadelného pokušenia. Neváhajte a navštívte Divadlo Aréna, ktoré je v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK.

 Dňa 9. februára t.r. sa v Bratislavskom bábkovom divadle uskutočnila vernisáž výstavy najlepších výtvarných prác mladých talentov z nášho regiónu. Záujemcovia si môžu na nej prezrieť najkrajšie výtvarné diela, s ktorými sa prihlásili do súťaže s názvom Bábkové divadlo očami detí, žiaci našich škôl.

V sobotu 14. februára 2009 sa priatelia dobrého vína môžu zúčastniť podujatia Pezinská vínna cesta, ktorú organizuje občianske združenie Museum Vinorum. Vína môžete ochutnať v autentickom prostredí mesta Pezinok.

 Nakuknite do programu divadla a vyberte si predstavenie, ktoré je vašej duši najbližšie. Tešíme sa na vašu účasť.

Bratislavský samosprávny kraj a Malokarpatské osvetové stredisko v Modre, v spolupráci s Obecným úradom v Gajaroch, pozvali pracovníkov Obecných a Mestských úradov i kultúrnych zariadení Bratislavského kraja a aj pracovníkov ďalších slovenských regionálnych osvetových zariadení do Gajár. Na svadbu.

Bratislavský samosprávny kraj a Malokarpatské osvetové stredisko v Modre pripravili na 3. februára 2009 stretnutie mladých recitátorov. V každoročnom modranskom výberovom kole budú zápoliť mladí recitátori z nášho kraja o postup na slovenský festival poézie BENIAKOVE CHYNORANY.

 Na prvý raz to nevyšlo, teraz to bude o to lepšie, hovoria si všetci v bratislavskom Divadle Aréna. V jeho útrobách vládne pravá predpremiérová atmosféra.

 Bratislavské bábkové divadlo, ktoré je v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK, zrušilo predstavenie dňa 25. januára 2009 o 14.30. Predstavenie Kráľovský detektív v tento deň nahradí Aucassin a Nicoletta v podaní hercov s hosťujúceho divadla Lokvar.

Divadlo Aréna v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK pripravilo na mesiac február bohatý kultúrny program. Môžete sa tešiť na známe tituly ako Príbeh ulice, Tiso, Boh masakra či Traja kamaráti.