Blindfriendly Piatok 10. 4. 2020 | Meniny má Igor Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu


 

 

V sobotu 4. apríla t. r. sa v Pezinku na Radničnom námestí uskutoční 5. ročník festivalu Kapustnica. Organizátormi podujatia sú Vino Gallery, Mesto Pezinok a Kultúrne centrum Pezinok.

 Bratislavský samosprávny kraj a Malokarpatské osvetové stredisko zorganizovali dňa 7. marca 2009 v Slovenskom Grobe výberové kolo súťaže neprofesionálnych spevákov populárnej hudby „Malokarpatský slávik“. Do súťaže sa prihlásilo 40 súťažiacich v piatych vekových kategóriách z celého Bratislavského kraja.

 Každoročné, už tradičné DNI ASTORKY v Švandovom divadle v Prahe, ktoré sa uskutočnili v dňoch 6. a 7. marca 2009 boli mimoriadne úspešné. Astorka na nich tentoraz uviedla dve, aj u nás doma úspešné a ocenené inscenácie: Čudné popoludnie Dr. Zvonka Burkeho a hru Romeo a Júlia.

 Prvou inscenáciou, ktorú v tomto roku ponúkne v premiére Bratislavské bábkové divadlo svojim divákom, bude príťažlivý titul Kráska a zviera. Inscenácia je určená najmä pre deti od päť rokov a je režisérsky vedená Pavlom Polákom. Uskutoční sa v piatok 13. marca o 18. 00 hod.

 V dňoch 5. – 7. marca t. r. sa v Švandovom divadle v Prahe, uskutoční už tradičné podujatie s názvom „Dni Astorky Korzo´90“.

 Divadlo Aréna, ktoré je v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK, spolu s Divadelným ústavom v Bratislave organizujú 2. marca t.r. o 10.00 hod. tlačovú konferenciu festivalu Nová dráma/New Drama 2009, ktorá sa uskutoční Divadle Aréna na Viedenskej ceste v Bratislave.

V pondelok, dňa 2. marca t.r. sa uskutoční v Divadle Aréna, na Viedenskej ceste č.10 v Bratislave tlačová beseda s organizátormi prestížneho, medzinárodného festivalu Nová dráma / New Drama 2009.

 Divadlo Astorka Korzo 90 zrušilo dňa 26. februára o 19.00 hod. predstavenie Milovníci. Namiesto neho uvedie hru Priateľky.

Marcových program Malokarpatskej knižnice v Pezinku Vám ponúka širokú paletu akcií pre verejnosť,školy,deti a týždeň slovenských knižníc spolu so sprievodnými podujatiami.

Malokarpatská knižnica v Pezinku, Mestské múzeum v Pezinku a Pezinské kultúrne centrum organizujú Pezinský jarný literárny festival. Podujatie prebieha počas mesiaca marec a pozostáva z troch častí.