Blindfriendly Piatok 16. 11. 2018 | Meniny má Agnesa Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu


 

 

Aj v Novom roku máte možnosť sa zúčasniť aktivít, ktoré organizuje Malokarpatská knižnica v Pezinku.

Aj v novom roku si pre vás jednotlivé kultúrne zariadenia pripravili pestrý výber výstav, festivalov, koncertov, tvorivých dielní, divadelných predstavení i celoročných expozícií.

 Aj v novom roku nás divadlo uvíta s novým programom. Neváhajte a priblížte sa na okamih imaginárnemu svetu divadla.

V piatok 19. decembra o 19.00 hod. v Dome kultúry Zrkadlový háj na Rovniankovej 3 v Petržalke sa uskutoční posledný tohtoročný Večer autentického folklóru. Obec Telgárt bude reprezentovať Folklórna skupina Telgárt a Ján Ambróz.

Počas víkendov 6., 7., 13., 14. a 27., 28. decembra 2008 v čase 10.30, 12.30 a 14.30 sa uskutočnia Vianočné prehliadky na Hrade Červený kameň.

Pod týmto názvom pri príležitosti 800. výročia prvej písomnej zmienky o Rusovciach zorganizovala Kresťanská liga pre pomoc mentálne postihnutým na Slovensku, v spolupráci s Archeologickým múzeom Slovenského národného múzea v Bratislave a Múzeom mesta Bratislavy – Antická Gerulata výstavu, na ktorú pozýva všetky školy a zariadenia sociálnych služieb v zriaďovacej pôsobnosti BSK.

Bratislavský samosprávny kraj prostredníctvom svojich divadiel pripravil Mikuláša nielen doma v regióne ale aj za hranicami Slovenska v Bruseli. Rozprávkové predstavenia odohrajú Bratislavské bábkové divadlo (BBD) a Divadlo Aréna.

V dňoch 5. až 21. decembra 2008 sa v Bratislave, počas Dní Vianoc v Inchebe v hale D, uskutoční prezentácia najlepších súborov bratislavského regiónu, ktorú pre návštevníkov pripravilo Malokarpatské osvetové stredisko v Modre.

Malokarpatské múzeum v Pezinku už druhý rok pokračuje v archeologickom výskume na Hradisku vo Sv. Jure. Archeológovia doteraz vykopali niekoľko sond, v ktorých sa objavili znaky po obydliach.

Tvorivý tím bábkohercov, na čele s umeleckým šéfom Dušanom Štauderom, uviedol 28. novembra t.r., v BBD na Dunajskej ulici v Bratislave, premiéru hry Veľká cesta z Arktosu.