Blindfriendly Streda 16. 1. 2019 | Meniny má Kristína Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu


 

 

9. októbra predstavilo Divadlo Astorka Korzo´90 poslednýkrát inscenáciu Cintorín slonov, ktorá sa na divadelných doskách odohrala v podaní Zity Furkovej, Zuzany Krónerovej, Anny Šiškovej, Szidi Tóbiás a Miroslava Nogu celkovo 117 krát.

V sobotu 11. októbra sa na nádvorí Malokarpatského osvetového centra v Modre uskutočnil prvý ročník podujatia „Jablkové hodovanie s mladým vínom“, ktoré zorganizovalo Malokarpatské osvetové stredisko v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK.

N prvých miestach 54. ročníka Hviezdoslavovho Kubína v prednese prózy sa umiestnili recitátori z Bratislavského samosprávneho kraja.

V dňoch 2. až 4. októbra t.r. uskutočnia Medzinárodné športové hry seniorov 2008 v Pezinku, kde si športovci – seniori zmerajú sily v rôznych športových disciplínach. Podujatie organizuje mesto Pezinok aj vďaka podpore BSK.

Divadlo Astorka Korzo´90, námesie SNP 33 v Bratislave, ktoré je v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK ponúka v októbri bohatý kúltúry progam.

 Je tu čas vinobraní, ktoré sa tradične uskutočňujú v mestách a obciach nášho kraja. V tomto roku je však vinobranie v Pezinku výnimočné. Mesto Pezinok slávi 800. výročie prvej písomnej zmienky a 50. výročie organizovania Malokarpatských vinobraní.

Malokarpatská knižnica v Pezinku v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK prichystala zaujímavý program na mesiac október - besedy, súťaže i diskusie.

Počas pezinského vinobrania v dňoch 26. až 28. septembra 2008 sa otvoria brány Malokarpatského múzea v Pezinku, aby ponúkli návštevníkom dve pôsobivé výstavy.

Bratislavský samosprávny kraj formou poskytovania dotácií podporuje subjekty v regióne a napomáha k jeho rozvoju i propagácii. Za prvý polrok 2008 BSK udelil dotácie 68 žiadateľom v celkovej výške 2.336-tis. Sk.

 Strávte príjemné chvíle v divadle a.ha počas chladných októbrových dní.