Blindfriendly Streda 1. 4. 2020 | Meniny má Hugo Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu


 

 

 Strávte príjemné chvíle v divadle a.ha počas chladných októbrových dní.

 Divadlo LUDUS pripravilo na mesiac október zaujímavý program. Divadlo je v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK.

 BBD v mesiaci október pripravilo na mesiac október zaujímavý program pre deti i dospelých. Divadlo je v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK.

 Divadlo je v zriraďovatečľskej pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja

V stredu 27. augusta 2008 Slávnostná promócia v aule UK ukončila šiesty ročník DETSKEJ UNIVERZITY KOMENSKÉHO (DUK). Viac ako tristo mladých poslucháčov si odnieslo Diplom o jej absolvovaní a zahrala im aj hymna špeciálne skomponovaná pre toto podujatie.

Malokarpatská knižnica v Pezinku v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK prichystala zaujímavý program na mesiac september - besedy, súťaže i diskusie.

 Bratislavské bábkové divadlo v zriaďovateľskej pôsobnosti i počas divadelných prázdnin zabáva našich najmenších. V stredu 27. augusta 2008 sa môžete tešiť na inscenáciu známej rozprávky ešte známejšieho slovenského rozprávkara Pavla Dobšinského Soľ nad zlato.

Po letných prázdninách si naši bábkoherci z Bratislavského bábkového divadla pripravili pre školoupovinných i škôlkoupovinných krásne rozprávky, ktoré spríjemnia prvý študíjny mesiac.

Na prípravu medzinárodných projektov v programe Kultúra 2007-2013 zostávajú dva mesiace. Najbližšia uzávierka podávania žiadostí o podporu je 1.októbra 2008. Kultúrny kontaktný bod je v tomto období pripravený ku konzultáciám ohľadne vypisovania formuláru, prípravy rozpočtu projektu, či budovania medzinárodného rozmeru navrhovaných akcií.