Blindfriendly Utorok 23. 1. 2018 | Meniny má Miloš Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

ODBER NOVINIEK

Zadajte e-mailovú adresu, na ktorú sa budú zasielať novinky.
osobných údajov

 

 

Malokarpatská knižnica v Pezinku pripravila pre všetkých milovníkov kníh bohatý program na mesiac november. Vítané sú i školské exkurzie po dohode s pracovníkmi knižnice. Zariadenie je v pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja.

Bratislavský samosprávny kraj pozýva nadšencov ľudového umenia a milovníkov ľudových tradícií na ďalší z večerov autentického folklóru, ktorý sa uskutoční v piatok 28. septembra t.r. o 19.00 hod. v DK Zrkadlový Háj na Rovniankovej 3 v Bratislave.

„Živé remeslo hrnčiarske“ je názov výstavy spojenej s tvorivými dielňami pre deti a mládež, ktorú pripravuje Múzeum Ľudovíta Štúra v spolupráci s Bratislavským samosprávnym krajom. Otvorenie výstavy sa uskutoční 25. septembra t.r. o 17.00 hod. pri príležitosti 400. výročia povýšenia mesta Modry na slobodné kráľovské mesto ako aj pri príležitosti tradičného Vinobrania.

Malokarpatská knižnica v Pezinku pripravila pre všetkých milovníkov kníh zaujímavé akcie a podujatia, na ktorých nemôžete chýbať.

Divadlo LUDUS, ktoré je v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK, si z festivalu Kremnické gagy odnieslo najvyššie ocenenie "Zlatý gunár" v kategórii pre deti. K dosiahnutému úspechu divadlu LUDUS srdečne gratulujeme.

Kultúrny kontaktný bod Slovensko pripravuje pre všetkých záujemcov aj z bratislavského kraja celodenné informačné semináre o grantoch v rámci oblasti kultúry.

Stupava už dávno nie je iba mestom „zelá“ ale je aj mestom, ktoré má rado dychovú hudbu. Opäť to potvrdil XII. ročník krajskej prehliadky dychovej hudby Stupavská krídlovka, ktorú v nedeľu 24. júna usporiadali Bratislavský samosprávny kraj, Malokarpatské osvetové stredisko v Modre a Mestské kultúrne a informačné centrum Stupava.

Bratislavský samosprávny kraj v zmysle Všeobecne záväzného nariadenia BSK č. 8/2005 o poskytovaní dotácii prerozdelil v období približne prvého polroku 2007 finančné prostriedky vo výške asi 1,7 mil. Sk.

Malokarpatské osvetové stredisko a Bratislavský samosprávny kraj vás pozývajú na podujatie Deň jedného vinára, ktoré sa uskutoční v piatok 11. mája 2007 od 16.00 hod. do 20.00 hod. v prostredí záhrady Kaštieľa MOS – MVC na Hornej ulici 20 v Modre.