Blindfriendly Streda 22. 1. 2020 | Meniny má Zora Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu


 

 

S mimoriadne úspešnou inscenáciou „Na koho to slovo padne“ sa v dňoch od 27. 3.- 8. 4. 2007 predstaví súbor Divadla Astorka Korzo´90 v USA v Los Angeles. Nie je to prvý raz, čo Astorka, ktorá je v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK, hosťuje za „veľkou mlákou“. V New Yorku, v slávnom divadle LaMaMa, uviedli herci z Astorky pred šiestimi rokmi s veľkým úspechom Slobodov Armagedon na Grbe.

Bratislavský samosprávny kraj, Malokarpatské osvetové stredisko v Modre a Kultúrne centrum v Pezinku pripravili v nedeľu 30. marca t.r. krajskú prehliadku divadelných súborov dospelých Divadelné konfrontácie 2008.

 To je názov nového predstavenia divadla LUDUS, ktorého zriaďovateľom je BSK. Jeho verejná generálka bude v piatok 28. marca o 10.00 hod. v Malej sále PKO v Bratislave na Nábr. arm.gen. L. Svobodu 3. Pred verejnou generálkou sa o 9.15 hod. uskutoční tlačová konferencia k predstaveniu. Premiéra predstavenia bude v pondelok 31. marca o 19.00 hod.

Kultúrne zariadenia v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK pripravili pre fanúšikov divadla atraktívny program. Môžete sa tešiť na nové premiéry, ale i reprízy, ktoré sa stále tešia vysokej návštevnosti.

 Bratislavské bábkové divadlo pripravilo nielen pre tých najmenších inscenáciu Kráľovský detektív od Václava Šuplatu v réžií Adriany Totíkovej. Divadlo je v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK.

 Malokarpatská knižnica v Pezinku pri príležitosti Týždňa slovenských knižníc pripravila zaujímavé podujatia, na ktoré sa môžu tešiť nielen milovníci dobrej literatúry.

Divadlo Aréna uvedie novú hru Martina Čičváka, ktorá vychádza zo slávneho románu Ericha Maria Remarqau – Traja kamaráti. Premiéra inscenácie bude v piatok 15. februára 2008 o 19.00 hod. v Divadle Aréna na Viedenskej ceste 10 v Bratislave. Divadlo je v zriaďovateľskej pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja.

Malokarpatská vínna cesta, Malokarpatské osvetové stredisko v Modre a Bratislavský samosprávny kraj pozývajú všetkých milovníkov vína a dobrej zábavy na podujatie Mladé vína u richtára, ktoré sa uskutoční 9. februára 2008 od 18.00 do 21.00 hod. pod záštitou predsedu BSK Vladimíra Bajana.

Bratislavský samosprávny kraj, Malokarpatské osvetové stredisko v Modre, obec Šenkvice a Kultúrne a informačné stredisko tejto obce vyhlasujú ďalší ročník obľúbenej súťaže amatérskych spevákov MALOKARPATSKÝ SLÁVIK 2008.

Divadlo Aréna pozýva na množstvo zaujímavých predstavení a iných kultúrnych podujatí. Kultúrne zariadenie je v zriaďovateľskej pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja.