Blindfriendly Štvrtok 19. 7. 2018 | Meniny má Dušana Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

KONTAKTY

PÔSOBNOSŤ

V súlade so zákonom č. 416/2001 Z. z. o prechode niektorých pôsobností na obce a vyššie územné celky prešli dňom 1.7.2002 kompetencie v oblasti stredného školstva na Bratislavský samosprávny kraj.
   

Školstvo, mládež a šport


 

 

Pozývame Vás na Deň otvorených dverí na Spojenej škole v Ivanke pri Dunaji.

Pozývame vás na deň otvorených dverí na Obchodnej akadémii v Pezinku.

 Jediné podujatie svojho druhu na Slovensku a v Strednej Európe je určené nielen pre vášnivých cyklistov, ale aj pre všetkých bežcov, ktorí sa neboja popasovať s mrazivým počasím. Podujatie sa koná pod záštitou predsedu BSK Pavla Freša a primátora Bratislavy Milana Ftáčnika.

 Študenti strednej školy na Záhradníckej 44 v Bratislave, ktorá je v pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja, sa v boji o edukačné granty vo výške tisíc eur umiestnili na prvých troch miestach.

Žiaci Spojenej školy v Ivanke pri Dunaji súťažili o titul Naj agro dievča a Naj agro chlapec v agrobiznise.

 Cieľom akcie je podať žiakom deviatych ročníkov pomocnú ruku a uľahčiť im rozhodovanie pred podávaním prihlášok na stredné školy. Podujatie sa bude konať v nákupnom centre Avion 25. januára 2013.

 Tento rok sa niesol v znamení už 20. ročníka Ankety o najúspešnejšieho športovca a športového kolektívu Bratislavy a BSK. Športovci si ceny prevzali na galavečere v Primaciálnom paláci vo štvrtok 20. decembra 2012. Anketu organizuje Bratislavské združenie telesnej kultúry v spolupráci s BSK a mestom Bratislava.

 V dňoch 12. až 14.12.2012 sa uskutočnilo v priestoroch telocvične Gymnázia Ivana Horvátha v Bratislave okresné kolo vo florbale II. obvodu v kategórii chlapcov a dievčat.

 SOŠ obchodu a služieb Samuela Jurkoviča v rámci programu Comenius – školské partnerstvá realizuje projekt „Význam historických obchodných ciest pre rozvoj miest a regiónu“. Partnermi projektu sú školy z Nemecka, Litvy a Maďarska.

 Žiačka Spojenej školy v Ivanke pri Dunaji, odbor chov koní a jazdectvo, je autorkou knihy Srdcia v sedle, v ktorej si nájdu milovníci koní to svoje.