Blindfriendly Štvrtok 18. 10. 2018 | Meniny má Lukáš Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

KONTAKTY

PÔSOBNOSŤ

V súlade so zákonom č. 416/2001 Z. z. o prechode niektorých pôsobností na obce a vyššie územné celky prešli dňom 1.7.2002 kompetencie v oblasti stredného školstva na Bratislavský samosprávny kraj.
   

 

 

 Študenti Gymnázia Alberta Einsteina pod vedením RNDr. Vlasty Kolompárovej a PaedDr. Moniky Kolkovej sa zapojili do kampane Európske solárne dni na Slovensku.

 „Deň olympizmu na SOŠ“ sa uskutočnil 3. mája 2012 v športovom areáli SOŠ, Na pántoch 9, Bratislava. Športovými aktivitami sme konkrétne podporili myšlienku OLYMIJSKÝCH festivalov detí a mládeže na Slovensku.

 pojená škola v Ivanke pri Dunaji Vás srdečne pozýva na medzinárodné preteky „Huculská stezka“ dňa 19.mája 2012 v Stredisku odbornej praxe v Zálesí. Program bude pozostávať z terénnej jazdy a parkúrových pretekov huculských koní.

 Súčasťou pietnej spomienky na generála M. R. Štefánika v Ivanke pri Dunaji je Beh M.R. Štefánika. Jeho už 22. ročník sa uskutočnil dňa 3. mája 2012. Súťažilo sa v štyroch kategóriách.

 Na svetovom hudobnom festivale v Sanreme hudobná skupina malackého gymnázia zvíťazila vo svojej kategórii a zároveň získala hlavnú cenu festivalu. Takýto úspech nikto z domácich nečakal.

 Dňa 05.05.2012 PaedDr. Tatiana Horká – učiteľka Pedagogickej a kultúrnej akadémie v Modre pripravila akciu a inšpiratívnu prezentáciu ku Dňu víťazstva nad fašizmom, ktorý sme si pripomenuli 08.05.2012.

 V dňoch 4. až 6. mája sa pod zásštitou podpredsedu BSK Martina Bertu a primátora Milana Ftáčnika konal XIV. ročník plaveckých pretekov Orca cup. Najväčšou hviezdou bol nepochybne čestný hosť podujatia Jason Dunford, ktorý reprezentuje Keňu.

 Na celoslovenskom finále súťaže "Deutsch fűr helle kőpfe" - Nemčina pre bystré hlavy, reprezentovala Gymnázium v Malackách žiačka Karolína Haramiová z II.A.

 Na pôde Hotelovej akadémie, Mikovíniho 1 v Bratislave privítali významného človeka - veľvyslanca USA na Slovensku, pána Theodore Sedgwicka. Návšteva sa uskutočnila vďaka odporúčaniu Junior Achievement Slovensko.

 Deň Zeme si v Gymnáziu Alberta Einsteina pripomíname už piaty rok. Aj v tomto roku sa nám podarilo pripraviť bohatý program a zapojiť rekordný počet študentov. V podstate všetkých, okrem maturitného ročníka.