Blindfriendly Piatok 10. 4. 2020 | Meniny má Igor Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

KONTAKTY

PÔSOBNOSŤ

V súlade so zákonom č. 416/2001 Z. z. o prechode niektorých pôsobností na obce a vyššie územné celky prešli dňom 1.7.2002 kompetencie v oblasti stredného školstva na Bratislavský samosprávny kraj.
   

Školstvo, mládež a šport


 

 

Spojená škola, Tokajícka 24, Bratislava organizuje výstavu výtvarných, grafických návrhov a fotografií žiakov 2. ročníka študijného odboru reklamná tvorba.

Pozývame všetkých záujemcov o štúdium na Strednej zdravotníckej škole, Strečnianska 20, Bratislava na Deň otvorených dverí a Deň zdravia spojený s dobrovoľným darovaním krvi mobilnou jednotkou NTS Bratislava dňa 6. februára 2013 v čase od 8.00 – 17.00 hod. Informácie o škole nájdete na našej stránke www.szsba.sk.

 25. januára 2013 študenti slovensko-ruskej sekcie Gymnázia Alberta Einsteina v Bratislave prezentovali na súťaži «История России» v Moskve projekt pod názvom «События и лица в Словакии связанные с историей России».

V dňoch od 24. do 27. 1. 2013 sa konal v Inchebe 20. Medzinárodný veľtrh gastronómie Danubius Gastro.

 Pred blížiacim sa termínom odovzdávania prihlášok na stredné školy pripravil Bratislavský kraj pre nerozhodných žiakov už druhý ročník Dňa župných škôl v Avione. Na piatkovej akcii si mali deviataci možnosť pozrieť, čo zaujímavé jednotlivé školy ponúkajú.

 Prostredníctvom projektu Vráťme knihy do škôl chce Bratislavská župa v spolupráci s internetovým kníhkupectvom www.abcknihy.sk a vydavateľstvom IKAR podporiť záujem mládeže o čítanie a ukázať, že knihy sú podstatnou súčasťou života a vzdelávania mladých.

Pozývame Vás na Deň otvorených dverí na Spojenej škole v Ivanke pri Dunaji.

Pozývame vás na deň otvorených dverí na Obchodnej akadémii v Pezinku.

 Jediné podujatie svojho druhu na Slovensku a v Strednej Európe je určené nielen pre vášnivých cyklistov, ale aj pre všetkých bežcov, ktorí sa neboja popasovať s mrazivým počasím. Podujatie sa koná pod záštitou predsedu BSK Pavla Freša a primátora Bratislavy Milana Ftáčnika.