Blindfriendly  5. 4. 2020 | Meniny má Miroslava Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu


 

 

V sobotu 14. februára 2009 sa priatelia dobrého vína môžu zúčastniť podujatia Pezinská vínna cesta, ktorú organizuje občianske združenie Museum Vinorum. Vína môžete ochutnať v autentickom prostredí mesta Pezinok.

 Nakuknite do programu divadla a vyberte si predstavenie, ktoré je vašej duši najbližšie. Tešíme sa na vašu účasť.

Bratislavský samosprávny kraj a Malokarpatské osvetové stredisko v Modre, v spolupráci s Obecným úradom v Gajaroch, pozvali pracovníkov Obecných a Mestských úradov i kultúrnych zariadení Bratislavského kraja a aj pracovníkov ďalších slovenských regionálnych osvetových zariadení do Gajár. Na svadbu.

Bratislavský samosprávny kraj a Malokarpatské osvetové stredisko v Modre pripravili na 3. februára 2009 stretnutie mladých recitátorov. V každoročnom modranskom výberovom kole budú zápoliť mladí recitátori z nášho kraja o postup na slovenský festival poézie BENIAKOVE CHYNORANY.

 Na prvý raz to nevyšlo, teraz to bude o to lepšie, hovoria si všetci v bratislavskom Divadle Aréna. V jeho útrobách vládne pravá predpremiérová atmosféra.

 Bratislavské bábkové divadlo, ktoré je v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK, zrušilo predstavenie dňa 25. januára 2009 o 14.30. Predstavenie Kráľovský detektív v tento deň nahradí Aucassin a Nicoletta v podaní hercov s hosťujúceho divadla Lokvar.

Divadlo Aréna v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK pripravilo na mesiac február bohatý kultúrny program. Môžete sa tešiť na známe tituly ako Príbeh ulice, Tiso, Boh masakra či Traja kamaráti.

Aj v Novom roku máte možnosť sa zúčasniť aktivít, ktoré organizuje Malokarpatská knižnica v Pezinku.

Aj v novom roku si pre vás jednotlivé kultúrne zariadenia pripravili pestrý výber výstav, festivalov, koncertov, tvorivých dielní, divadelných predstavení i celoročných expozícií.

 Aj v novom roku nás divadlo uvíta s novým programom. Neváhajte a priblížte sa na okamih imaginárnemu svetu divadla.