Blindfriendly Streda 8. 4. 2020 | Meniny má Albert Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu


 

 

Bratislavský samosprávny kraj a Malokarpatské múzeum v Pezinku organizujú v nedeľu 23. Júna 2013 v poradí už tretí ročník podujatia Pálenie jánskych ohňov.

Divadlo Aréna je od dnes otvorené a večer sa hrá predstavenie podľa plánu - Venuša v kožuchu.

Z dôvodu vyhlásenia tretieho stupňa povodňovej aktivity a uzavretia Viedenskej cesty je Divadlo Aréna vrátane pokladne divadla zatvorené do odvolania.

 Malokarpatské múzeum v Pezinku, Bratislavský samosprávny kraj, Mesto Pezinok, Turizmus regiónu Bratislava, Cech slovenských keramikov, Slovenská ľudová majolika, Pezinské kultúrne centrum, Centrum voľného času Pezinok, SOU Komenského Pezinok a Škola úžitkového výtvarníctva Josefa Vydru pripravujú v termíne od 7. do 9. júna 2013 desiaty ročník medzinárodného podujatia Keramické trhy.

 Piatkovým ukončením výstavy prác uznávaného výtvarníka, publicistu a sochára bude počas celého dňa sprevádzať samotný autor. Tvorbu Fera Guldana si v Malokarpatskom múzeu v Pezinku, ktoré je v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK, bolo možné pozrieť od marca.

 OBROVSKÝ ÚSPECH v Prahe s Gazdovou krvou.

9. ročník festivalu inscenácií súčasnej slovenskej a svetovej drámy Nová dráma/New Drama 2013 sa skončil 18. 5. 2013 v Bratislave slávnostným odovzdaním festivalových cien a divadelným predstavením Kabaret Kafka v podaní Divadla Reduta z Brna.

Opera Oasis z pera izraelskej autorky Tsippi Fleischer sa divákom predstavila v nedeľu v Divadle SĽUK v Rusovciach.

 Divadlo Aréna, ktoré je v zriaďovateľskej pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja, uvedie 17. mája 2013 premiéru hry Davida Ivesa, Venuša v kožuchu.

 Vajnorské ochotnícke divadlo je občianske združenie, ktoré nadviazalo na bohatú tradíciu ochotníckeho divadla vo Vajnoroch. S komédiou Carla Goldoniho Grobiani, ktorú režijne naštudoval a upravil Ján Fila, sa z iniciatívy predsedu Bratislavského kraja Pavla Freša predstavia v pondelok 22. apríla o 19:00 aj na doskách prestížnej profesionálnej divadelnej scény Astorka Korzo´90.