Blindfriendly Sobota 23. 3. 2019 | Meniny má Adrián Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

AKTUÁLNE SPRÁVY

21. október 2011

 Bratislavský župan Pavol Frešo dnes spolu so starostom obce Tomášov otvorili most cez Malý Dunaj. Dnes od desiatej hodiny sa tak cesta do Tomášova pre vodičov výrazne skrátila.

20. október 2011

 Rekonštrukcia Nemocnice v Malackách pokračuje. Prvá fáza modernizácie priestorov nemocnice, konkrétne rekonštrukcia operačných sál, sa začala začiatkom septembra. Priebeh prác bol dnes osobne skontrolovať predseda Bratislavského kraja Pavol Frešo.

19. október 2011

 Už tretí rok sa v podobnom čase stretli ľudia s mentálnym znevýhodnením na ZKR Gaudeamus, aby si zmerali sily v plaveckej súťaži. Zámerom celej akcie bolo, aby ľudia s mentálnym znevýhodnením, ktorí majú radi plávanie a prekonali strach z vody, súťažili medzi sebou a mali radosť z pohybu. Nad akciou prevzal záštitu Bratislavský župan Pavol Frešo.

18. október 2011

 Na pôde Strednej odbornej školy Na pántoch v Bratislave, ktorá je v zriaďovateľskej pôsobnosti Bratislavskej župy, sa až do piatka koná siedmy ročník medzinárodnej súťaže pod názvom „Európa 2011“.

17. október 2011

 Bratislavský župan Pavol Frešo spolu so zastupiteľom SR v Bruseli Ivanom Korčokom otvorili výstavu, súčasťou ktorej sú výtvarné diela klientov Domova sociálnych služieb Prof. Dr. Karola Matulaya.

17. október 2011

 S testovacou verziou aplikácie pre Bratislavský samosprávny kraj (BSK) sa mohli oboznámiť predstavitelia miest a obcí na konferencii DATALAN Digitálne mesto. Voľne dostupnú aplikáciu pre iPhony predstaví popredný poskytovateľ IT služieb spoločnosť DATALAN v priebehu novembra.

16. október 2011

 Bratislavská župa pripravila prvý ročník športového podujatia pre seniorov zo zariadení v pôsobnosti kraja aj hlavného mesta. V sobotnej Župnej Olympiáde súťažili seniori o takmer meter vysoký putovný pohár predsedu BSK.

14. október 2011

 Škola ide na Slovan! je názov projektu, prostredníctvom ktorého sa žiaci základných a stredných škôl v Bratislavskej župe dostanú ako fanúšikovia na domáce zápasy HC Slovan Bratislava.

11. október 2011

 Bratislavský župan Pavol Frešo sa na včerajšej oficiálnej večeri v Bruseli stretol s pražským primátorom Bohuslavom Svobodom. Témy stretnutia primátora a župana sa týkali života ľudí v krajoch, problémov spojených s dopravou a v neposlednom rade možnosti čerpania eurofondov.

10. október 2011

 Cesta prvej triedy medzi Bratislavou a Rovinkou je po mesačnej rozsiahlej rekonštrukcii rozšírená o jeden jazdný pruh. Na otvorení sa zúčastnili minister dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Ján Figeľ, predseda Bratislavského samosprávneho kraja Pavol Frešo, primátor Bratislavy Milan Ftáčnik a starostka Podunajských Biskupíc Alžbeta Ožvaldová.