Blindfriendly Štvrtok 19. 9. 2019 | Meniny má Konštantín Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

AKTUÁLNE SPRÁVY

17. október 2011

 Bratislavský župan Pavol Frešo spolu so zastupiteľom SR v Bruseli Ivanom Korčokom otvorili výstavu, súčasťou ktorej sú výtvarné diela klientov Domova sociálnych služieb Prof. Dr. Karola Matulaya.

17. október 2011

 S testovacou verziou aplikácie pre Bratislavský samosprávny kraj (BSK) sa mohli oboznámiť predstavitelia miest a obcí na konferencii DATALAN Digitálne mesto. Voľne dostupnú aplikáciu pre iPhony predstaví popredný poskytovateľ IT služieb spoločnosť DATALAN v priebehu novembra.

16. október 2011

 Bratislavská župa pripravila prvý ročník športového podujatia pre seniorov zo zariadení v pôsobnosti kraja aj hlavného mesta. V sobotnej Župnej Olympiáde súťažili seniori o takmer meter vysoký putovný pohár predsedu BSK.

14. október 2011

 Škola ide na Slovan! je názov projektu, prostredníctvom ktorého sa žiaci základných a stredných škôl v Bratislavskej župe dostanú ako fanúšikovia na domáce zápasy HC Slovan Bratislava.

11. október 2011

 Bratislavský župan Pavol Frešo sa na včerajšej oficiálnej večeri v Bruseli stretol s pražským primátorom Bohuslavom Svobodom. Témy stretnutia primátora a župana sa týkali života ľudí v krajoch, problémov spojených s dopravou a v neposlednom rade možnosti čerpania eurofondov.

10. október 2011

 Cesta prvej triedy medzi Bratislavou a Rovinkou je po mesačnej rozsiahlej rekonštrukcii rozšírená o jeden jazdný pruh. Na otvorení sa zúčastnili minister dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Ján Figeľ, predseda Bratislavského samosprávneho kraja Pavol Frešo, primátor Bratislavy Milan Ftáčnik a starostka Podunajských Biskupíc Alžbeta Ožvaldová.

09. október 2011

 Niekoľko tisíc ľudí sa dnes zabávalo na atraktívnych podujatiach v rámci Jablkového hodovania, ktoré sa konalo v siedmich obciach a mestách Bratislavskej župy.

08. október 2011

 V areáli farského Kostola Krista Kráľa v Chorvátskom Grobe v okrese Senec odhalili cez víkend pamätník roľníkovi Jánovi Šefčíkovi a ostatným roľníkom, ktorí sa stali obeťami násilnej kolektivizácie v päťdesiatych rokoch 20. storočia v okresoch Malacky, Pezinok a Senec.

08. október 2011

 Bratislavská župa pokračuje v budovaní nového mosta medzi obcami Dubová a Častá podľa harmonogramu. V noci z piatka na sobotu sa urobil významný krok k dokončeniu mosta, pracovníci spoločnosti Regionálne cesty Bratislava (RCB) osadili nosníky, na ktoré položili novú mostnú konštrukciu.

07. október 2011

 Vďaka finančnej podpore Bratislavského samosprávneho kraja a Bratislavského okrášľovacieho spolku sa osud lokomotívy GANZ Eg 6 bratislavského úseku Viedenskej električky nestane stratenou minulosťou.