Blindfriendly Štvrtok 2. 4. 2020 | Meniny má Zita Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

AKTUÁLNE SPRÁVY

26. september 2011

 Projekt Stratené mesto Bratislava – Pozsony – Pressburg je významným príspevkom k revitalizácii historickej pamäti obyvateľov aj návštevníkov hlavného mesta.

25. september 2011

 Základný kameň nového cyklomosta, ktorý spojí bratislavskú Devínsku Novú Ves a rakúsku obec Schlosshof, dnes na slovenskej strane symbolicky poklepali viacerí predstavitelia slovenskej a rakúskej samosprávy.

25. september 2011

 Obyvatelia a návštevníci Bratislavskej župy sa aj tento víkend zabávali na hodoch v Rači, Studienke či Modre. Tí, čo majú radi súťaženie, mohli si sadnúť na bicykel v Ružinove alebo súťažiť v jedení zemiakových placiek na Krumpolovom dni v Sološnici.

23. september 2011

 Cyklomost, ktorý spojí bratislavskú Devínsku Novú Ves a rakúsku obec Schlosshof bude stavať konzorcium Ingsteel a Doprastav. Bratislavský župan Pavol Frešo podpísal vo štvrtok zmluvu so staviteľom.

22. september 2011

 V rámci Európskeho týždňa Mobility dnes Bratislavská župa zorganizovala podujatie s názvom Deň bez áut, ktoré je jednou z aktivít medzinárodného projektu PIMMS TRANSFER.

21. september 2011

 Bratislavská župa pokračuje v budovaní nového mosta medzi obcami Dubová a Častá podľa harmonogramu. Povedal to predseda kraja Pavol Frešo počas dnešného kontrolného dňa, na ktorom boli aj starostovia Dubovej Ľudovít Ružička a Častej Stanislav Jablonovský.

20. september 2011

 Bratislavský župan Pavol Frešo precestoval v rámci Európskeho týždňa mobility časť regiónu verejnou hromadnou dopravou, autobusmi aj vlakom. Spoločnosť mu robila župná poslankyňa Anna Zemanová.

20. september 2011

 Je tu čas porozprávať sa so županom Pavlom Frešom o tom, čo sa udialo v Bratislavskom kraji za posledné dva týždne. Môžem prezradiť, že toho bolo dosť a preto bez ďalších okolkov poďme rovno na to.

19. september 2011

 V bratislavskej mestskej časti Rača pribudli tri nové cyklostojany - pred budovou kultúrneho strediska Impulz na Dopravnej ulici, pred budovu kultúrneho strediska na Žarnovickej ulici a pred budovou miestneho úradu na Kubačovej ulici.

18. september 2011

 Župná jeseň začala v Čunove, pokračovala pezinským vinobraním. Tieto oberačkové slávnosti vyvrcholili v nedeľu alegorickým sprievodom, v ktorom po boku prezidenta SR Ivana Gašparoviča kráčal aj predseda kraja Pavol Frešo spolu s primátorom Pezinka Oliverom Solgom.