Blindfriendly Utorok 20. 2. 2018 | Meniny má Lívia Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

ODBER NOVINIEK

Zadajte e-mailovú adresu, na ktorú sa budú zasielať novinky.
osobných údajov

AKTUÁLNE SPRÁVY

12. jún 2010

 V sobotu 12. júna privítal na Úrade BSK župan Pavol Frešo účastníkov medzinárodnej charitatívnej cyklotour, ktorá v sobotu, počas svojej cyklotúry do najzápadnejšieho českého mesta Aš, dorazila do Bratislavy. Bratislavský samosprávny kraj podporil unikátny slovensko-český projekt na podporu onkologicky chorých pacientov.

11. jún 2010

 Bratislavský samosprávny kraj (BSK) má rozpočet na rok 2010, schválili ho poslanci na dnešnom rokovaní zastupiteľstva. Župana Pavla Freša veľmi teší, že rozpočet prešiel veľkou väčšinou. Samospráva plánuje v tomto roku použiť najviac peňazí na školstvo a sociálne veci, na ktoré sa oproti minulému roku vyčlenilo viac finančných prostriedkov.

10. jún 2010

 Podpredseda Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) Ivo Nesrovnal prijal vo štvrtok 10. júna na Úrade BSK starostu luxemburskej obce Schengen Rogera Webera a poslancov schengenského zastupiteľstva.

09. jún 2010

 Pri výučbe bude žiakom Gymnázia Alberta Einsteina v Bratislave, ktoré je v zriaďovateľskej pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja, pomáhať päť nových počítačov, 2 projektory, premietacie plátno a kabeláž.

09. jún 2010

 V stredu 9. júna sa v obci Tureň (okr. Senec) konala malá slávnosť. Združenie na pomoc rodinám so zdravotne postihnutými deťmi Nezábudka získala pozemok, kde vyrastie jej nové sídlo. Slávnostného poklepanie základného kameňa novej budovy sa zúčastnil aj predseda BSK Pavol Frešo a podpredsedníčka BSK Gabriella Németh.

08. jún 2010

 Predseda Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) Pavol Frešo sa bol dnes, 8. júna, pozrieť na odložené oslavy Medzinárodného dňa detí v domovoch sociálnych služieb.

06. jún 2010

 Fond pre krízové situácie, ako sú povodne, ale aj veterné smršte či iné prírodné živly, ktoré ohrozujú bezpečnosť a majetok ľudí, by chcel vytvoriť Bratislavský samosprávny kraj do konca roka.

05. jún 2010

 Počas víkendu sa v Brne, ktoré je sídlom Juhomoravského kraja a partnerským regiónom Bratislavského samosprávneho kraja, konali oslavy 10. výročia vzniku s názvom „Dni Juhomoravského kraja“. Osláv sa v sobotu 5. júna na brnenskom Námestí Svobody zúčastnil podpredseda BSK Ivo Nesrovnal.

04. jún 2010

 Predseda Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) Pavol Frešo sa dnes spolu s predsedníčkou Výboru Národnej rady SR pre vzdelávanie, mládež, vedu a šport Tatianou Rosovou zúčastnil na slávnostnom ukončení maturitných skúšok na Konzervatóriu v Bratislave.

03. jún 2010

 Extrémne dažde spôsobujú záplavy aj v obciach Bratislavského samosprávneho kraja (BSK). Aj preto dnes predseda BSK Pavol Frešo navštívil obec Viničné, kde so starostom Štefanom Lenghartom hovorili o protizáplavových opatreniach v obci.