Blindfriendly Sobota 23. 3. 2019 | Meniny má Adrián Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

AKTUÁLNE SPRÁVY

08. máj 2010

 Deň otvorených dverí európskych inštitúcii patrí už tradične k mimoriadne zaujímavým a obľúbeným podujatiam. Záujemcovia mohli v sobotu 8. mája navštíviť v Bruseli Európsky parlament, Radu Európskej únie, Európsku komisiu, Európsky hospodársky a sociálny výbor alebo Výbor regiónov.

07. máj 2010

Predseda Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) Pavol Frešo dôrazne odsúdil fyzický útok na poslanca krajského zastupiteľstva BSK Milana Trstenského. Útok na poslanca z tejto politickej strany však nie je ojedinelý.

06. máj 2010

 V obci Veľký Biel v Seneckom okrese dnes otvorili za účasti predsedu Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) Pavla Freša zrekonštruovanú cestu a odhalili slávnostnú tabuľu. Opravená cesta je hlavným ťahom cez obec.

05. máj 2010

 Podpredsedníčka Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) Gabriella Németh dnes slávnostným prestrihnutím červenej pásky otvorila nové priestory zariadenia Seniorville v Jablonovom, v Malackom okrese.

04. máj 2010

 Hlavným heslom projektu EdTWIN je „Vzdelávanie bez hraníc“ a príprava mladých ľudí na život a prácu v regióne CENTROPE. Projekt EdTWIN, na ktorom ako partner participuje aj Bratislavský samosprávny kraj, sa v pondelok 3. mája 2010, predstavil aj v Bruseli. Bratislavský región reprezentovala delegácia na čele s podpredsedníčkou BSK Gabriellou Németh.

04. máj 2010

 Plánovaný rozvoj infraštruktúry a nové dopravné napojenie závodu v Devínskej Novej Vsi na diaľničnú sieť, boli hlavné témy návštevy predsedu BSK Pavla Freša v spoločnosti Volkswagen Slovakia (VW SK).

02. máj 2010

 Počas víkendu, 2. mája, sa pod záštitou predsedu Bratislavského samosprávneho kraja Pavla Freša konali v Hotel Kamila na Čiernej Vode v poradí už tretí pretek voltiže SVP.

01. máj 2010

 Vizualizácie nového cyklomostu, ktorý spojí Devínsku Novú Ves a rakúsky Schlosshof, predstavili širokej verejnosti počas osláv Bratislavského majálesu predseda Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) Pavol Frešo a primátor Bratislavy Andrej Ďurkovský.

29. apríl 2010

 Predseda Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) Pavol Frešo dnes v rámci župného štvrtka navštívil obce Plavecký Štvrtok a Vysoká pri Morave. Starostovia priblížili predsedovi projekty, ktoré sa im už úspešne podarilo zrealizovať, ktoré sa chystajú uskutočniť a zároveň župana oboznámili s aktuálnymi a najpálčivejšími problémami.

28. apríl 2010

Predseda Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) Pavol Frešo sa dnes na rokovaní s viedenským primátorom a zároveň predsedom krajinskej vlády Michaelom Häuplom dohodol na užšej spolupráci pri čerpaní eurofondov v rámci Dunajskej stratégie.