Blindfriendly Štvrtok 24. 5. 2018 | Meniny má Ela Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

ODBER NOVINIEK

Zadajte e-mailovú adresu, na ktorú sa budú zasielať novinky.
osobných údajov

AKTUÁLNE SPRÁVY

25. jún 2009

Navštívte atraktívne miesta v našom regióne a zapojte sa do hry o skvelé ceny...

25. jún 2009

Občianske združenie Šanca pre nechcených poskytne novú šancu pre seniorov a matky s deťmi. V piatok 26. júna t.r. o 10.00 hod. slávnostne otvorí brány Centra sociálnych služieb Náruč záchrany Senior & Junior na Fedákovej ulici 5 v bratislavskej Dúbravke. Na slávnostnom otvorení sa zúčastnia aj ministerka práce, sociálnych vecí a rodiny SR Viera Tomanová a predseda BSK Vladimír Bajan.

25. jún 2009

V novom čísle Župných netoviniek sa dočítate, že župa bude mať menej poslancov a viac volebných obvodov, tiež ktoré školy majú nových riaditeľov, aj sa dozviete podrobnosti o spoločných projektoch v rámci medzinárodnej spolupráce.

22. jún 2009

 Aj toto leto sa Divadlo Aréna a Univerzita Komenského v Bratislave rozhodli zorganizovať Detskú univerzitu Komenského. Ide už o 7. ročník podujatia, ktoré bolo uvedené prvý krát na Slovensku v roku 2003 z iniciatívy Juraja Kukuru, riaditeľa Divadla Aréna a Františka Gahéra, rektora Univerzity Komenského v Bratislave. Záštitu nad podujatím prevzal Vladimír Bajan, predseda Bratislavského samosprávneho kraja.

19. jún 2009

Bratislavský samosprávny kraj sa pripojil k Výzve Európskej komisie na vypracovanie stratégie Európskej únie pre odstránenie následkov železnej opony, ohľadom ktorej bol BSK oslovený Juhočeským krajom, hejtmanom Jiřím Zimolom.

18. jún 2009

Bratislavský samosprávny kraj, konkrétne pracovisko, ktoré je sprostredkovateľským orgánom pod riadiacim orgánom (SO/RO) pre Operačný program Bratislavský kraj (OP BK), bol dnes cieľom návštevy ministra výstavby a regionálneho rozvoja SR Igora Štefanova u predsedu BSK Vladimíra Bajana.

18. jún 2009

Ako je to s drogovými závislosťami u detí a mládeže v Bratislavskom kraji? Kto a ako zabezpečuje prevenciu a liečbu? Ako súvisia drogy a kriminalita? Odpovede na tieto a mnohé ďalšie otázky ako aj iné informácie odznejú na celokrajskej konferencii s názvom „Drogové závislosti v Bratislavskom kraji“, ktorá sa uskutoční v utorok 23. júna t.r. od 9.00 hod. v sídle BSK na Sabinovskej 16.

18. jún 2009

Ochrana prírody a šetrný prístup k prírodnému bohatstvu pomáhajú k rozvoju cestovného ruchu v regiónoch. Zhodli sa na tom zástupcovia regiónov krajín V4 na VI. fóre, ktoré sa uskutočnilo 18. júna t.r. v maďarskom mestečku Bükfürdő.

17. jún 2009

V prvej polovici minulého roka rozšíril Bratislavský samosprávny kraj sociálne služby poskytované v Domove sociálnych služieb KAMPINO v Petržalke o celoročný pobyt, dnes poslanci súhlasili s ďalším rozšírením.

17. jún 2009

Poslanci mali dnes prerokovať a odhlasovať návrh na optimalizáciu siete školských zariadení, ktorá okrem iného predpokladala administratívne zlúčenie dvoch susedných internátov na Vranovskej ceste a dvoch susediacich internátov na Ivánskej ceste.