Blindfriendly  22. 4. 2018 | Meniny má Slavomír Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

ODBER NOVINIEK

Zadajte e-mailovú adresu, na ktorú sa budú zasielať novinky.
osobných údajov

AKTUÁLNE SPRÁVY

01. február 2017

 Od dnes sa môžu mladí čitatelia opäť zapojiť do obľúbenej súťaže „Vráťme knihy do škôl“, ktorej spoluorganizátorom je Bratislavský samosprávny kraj. Čitatelia z materských, základných a stredných škôl tak môžu svoje práce posielať do súťaže až do konca marca 2017.

30. január 2017

 Bratislavský samosprávny kraj dnes pri príležitosti 72. výročia oslobodenia vyhladzovacieho tábora v poľskom Osvienčime zorganizoval prvú výpravu stredoškolákov práve do Osvienčimu. Študenti tak na vlastné oči mohli vidieť dôsledky extrémizmu.

27. január 2017

Otváracie preteky MTB sezóny Stupava Winter Trophy 2017 a zároveň prvé preteky siedmeho ročníka Župného pohára privítajú bajkerov a bežcov už tento víkend v Stupave.

27. január 2017

 Pri príležitosti dnešného 72. výročia oslobodenia vyhladzovacieho tábora v poľskom Osvienčime predstavil predseda BSK program Pamätajte!, ktorý je určený študentom stredných škôl. Už v pondelok sa stredoškoláci pôjdu pozrieť priamo na miesto, kde pre zhubnú ideológiu nacizmu o život prišlo viac ako milión ľudí.

27. január 2017

 Poslanci župného zastupiteľstva schválili v apríli 2015 prenájom areálu bývalej SOŠ drevárskej na Pavlovičovej ulici organizácii Saleziáni Don Bosca. Tí vďaka pomoci sponzorov a dobrovoľníkov postupne finalizujú prerod bývalej školy na viacgeneračné centrum, kde si svoje miesto nájde takmer šesťdesiatka škôlkarov, ale aj špecializované ambulancie.

27. január 2017

POZOR: Zoznam obsahuje VŠETKY zaregistrované žiadosti. V súčasnosti prebieha kontrola formálnych náležitostí žiadostí, vrátane ich správneho zaradenia do oblasti podpory. Žiadosti, ktoré ani po vyzvaní nespĺňajú formálne náležitosti budú vyradené.

27. január 2017

 Bratislavský región nájdu návštevníci od dnešného popoludnia na veľtrhu cestovného ruchu ITF Slovakiatour v bratislavskej Inchebe v hale B. Súčasťou expozície je prezentácia Bratislavy a subregiónov Senec, Malé Karpaty a Záhorie.

27. január 2017

Divadlo Aréna v zriaďovateľskej pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja opäť odkryje spoločenské tabu. Na dnešný večer si pre milovníkov tragikomédií pripravilo novú premiéru a to inscenácie EXTASY SHOW, ktorá nadväzuje na predchádzajúce inscenácie s témou odkrývania spoločenských tabu. O 19tej hodiny sa začne písať príbeh o starých ľuďoch v dnešnom krutom a nemilosrdnom svete

26. január 2017

 Novozvolený hejtman Juhomoravského kraja Bohumil Šimek prijal pozvanie predsedu Bratislavského samosprávneho kraja Pavla Freša na spoločné stretnutie. Po pracovnom obede predstavili zástupcovia bratislavskej župy juhomoravskej delegácii Cyklomost slobody a hostia si uctili pamiatku obetí železnej opony pri devínskej Bráne slobody.

24. január 2017

 Divadlo Astorka Korzo ´90, ktoré je v zriaďovateľskej pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja dnes o 19:00 uvedie premiéru divadelnej inscenácie Letmý sneh. O dramatizáciu rovnomenného románu od Pavla Vilikovského sa postaral Jakub Nvota