Blindfriendly  29.3.2015 | Meniny má Miroslav Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

PREDSEDA BSK


 

ZASADNUTIE BSK - NAŽIVO

NEPREHLIADNITE

[10. február 2015]
Materiály na rokovanie Zastupiteľstva BSK
[07. jún 2007]
[20. január 2015]
Aktualizácia voľných ubytovacích kapacít pre žiakov SŠ na ŠI v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK

AKTUÁLNE VYDANIE MESAČNÍKA BSK

 
 


AKTUÁLNE SPRÁVY


 
[29. marec 2015]

Vyše 10 000 bežcov sa postavilo na štart uz 10. ročníka ČSOB Bratislava Marathon, ktorý sa konal tento víkend.

[27. marec 2015]

Predstavitelia Bratislavského samosprávneho kraja na dnešnej tlačovej konferencii upozornili na podozrivé výbery drahých liekov za desaťtisíce eur. Falošné recepty na onkologické lieky sa v bratislavských lekárňach objavili v uplynulých dňoch. Župa preto vyzýva na systémové riešenia, ale aj na opatrnosť pacientov a samotných lekární, ktorým tak vzniká strata.

[27. marec 2015]

Slovenská agentúra životného prostredia zverejnila 26. 3. 2015 podmienky a pravidlá súťaže Dedina roka pre rok 2015. Spolu s Ministerstvom životného prostredia Slovenskej republiky (MŽP SR), Spolkom pre obnovu dediny (SPOD) a Združením miest a obcí Slovenska (ZMOS) tak vyhlásila už 8. ročník národnej súťaže Dedina roka. Záštitu nad aktuálnym ročníkom súťaže prevzal prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska. Generálnym partnerom je COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo. Víťaz súťaže získa okrem prestížneho titulu Dedina roka 2015 aj možnosť reprezentovať Slovenskú republiku v súťaži o Európsku cenu obnovy dediny.

[27. marec 2015]

Bratislavský župan Pavol Frešo a člen predstavenstva Volkswagen Slovakia Eric Reuting len pred pár hodinami podpísali Memorandum o spolupráci. Je to prvý krok k založeniu Duálnej akadémie, ktorá bude stredoškolákov reálne pripravovať na prax.

[26. marec 2015]

Vyše 300 študentov z celého Slovenska, medzi nimi aj študenti zo štyroch škôl v pôsobnosti Bratislavského kraja, dnes súťaží o najlepší podnikateľský nápad, produkt a službu v bratislavskom nákupnom centre. Súťažiacich prišli podporiť aj prezident SR Andrej Kiska, pod ktorého záštitou sa akcia koná, minister školstva Juraj Draxler a predseda BSK Pavol Frešo.

Archív správ >>

 
 
Vyhl'adávanie: