Blindfriendly Utorok 21.10.2014 | Meniny má Uršuľa Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

PREDSEDA BSK


 

ZASADNUTIE BSK - NAŽIVO

NEPREHLIADNITE

[14. október 2014]
Zastupiteľstvo BSK sa bude konať dňa 24.10.2014 (piatok) o 9.00 hod. v rokovacej sále na Úrade BSK, prízemie, Sabinovská 16 v Bratislave
[09. október 2014]
Dňa 8.10.2014 začal prevádzkovať LSPP pre dospelých v Malackom okrese nový poskytovateľ - Komplexná záchranná služba Bratislava - Nové ...
Dňa 8.10.2014 začal prevádzkovať LSPP pre dospelých v Malackom okrese nový poskytovateľ - Komplexná záchranná služba Bratislava - Nové Mesto o.z.
[08. október 2014]
Úrad Bratislavského samosprávneho kraja zverejňuje návrh Všeobecne záväzného nariadenia Bratislavského samosprávneho kraja o určení ...
Úrad Bratislavského samosprávneho kraja zverejňuje návrh Všeobecne záväzného nariadenia Bratislavského samosprávneho kraja o určení počtu tried prvého ročníka stredných škôl financovaných zo štátneho rozpočtu v územnej pôsobnosti BSK pre prijímacie konanie na školský rok 2015/2016, o ktorom bude rokovať Zastupiteľstvo Bratislavského samosprávneho kraja 24. októbra 2014.

AKTUÁLNE VYDANIE MESAČNÍKA BSK

 
 


AKTUÁLNE SPRÁVY


 
[20. október 2014]

Zimná údržba ciest sa začína spravidla 15. novembra a končí sa 15. marca. Bratislavský kraj už pripravuje sypače a mechanizmy na zimnú údržbu a v skladoch má takmer 1300 ton posypového materiálu. Ten bude dopĺňať podľa potreby. V pohotovosti bude 36 strojov a 41 pracovníkov.

[19. október 2014]

Viac ako 400 cyklistov dnes prešlo po novootvorenej cyklotrase JURAVA, ktorá spája Svätý Jur, Raču a Vajnory. Cyklotrasa je súčasťou systému cyklomagistrály, ktorá prepája obce a mestá v malokarpatskej oblasti. Financovaná bola v rámci Operačného programu Bratislavský kraj a výška nenávratného finančného príspevku predstavuje cca 614-tisíc €. Slávnostné otvorenie a posvätenie cyklotrasy sa konalo pri Pustom kostolíku v Svätom Jure.

[19. október 2014]

Slovenskí a rakúski záchranári nacvičovali pri Stupave neďaleko štátnej hranice záchrannú akciu pri zrážke autobusu s vlakom, kde bolo 70 zranených. Cvičenie malo poukázať na dôležitosť užšej spolupráce záchranných zložiek v pohraničí Rakúska a Slovenska. Akcie sa zúčastnili predseda Krajinskej vlády Burgenlandu Hans Niessl, podpredsedovia Bratislavského kraja Gabriella Németh a Martin Zaťovič, prezident pobočky Rakúskeho Červeného kríža v Burgenlande Bruno Wögerer a riaditeľ Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby SR Igor Brizlák.

[18. október 2014]

Nové preliezky, multifunkčné ihrisko, fitnes zóna, fontána, chodníky ale aj zeleň sú súčasťou nového voľno-časového areálu v bratislavskom Lamači, ktorý vybudovali v rámci Operačného programu Bratislavský kraj. Súčasťou sú aj bezbariérové prístupy. Areál dnes slávnostne otvorili vicežupan Martin Zaťovič, primátor hlavného mesta Milan Ftáčnik a starosta mestskej časti Peter Šramko.

Archív správ >>

 
 
Vyhl'adávanie: