Blindfriendly Piatok 10. 4. 2020 | Meniny má Igor Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

KONTAKTY

PÔSOBNOSŤ

Oddelenie zahraničných vzťahov, protokolu a európskych záležitostí spolu s detašovaným pracoviskom v Bruseli plní úlohy na úseku zahraničných vzťahov Bratislavského samosprávneho kraja a jeho orgánov,
   

Poradenstvo


 

 EUROPE DIRECT pomáha nájsť odpovede na otázky o Európskej únii. Na otázky odpovedá viacjazyčný tím pracovníkov kontaktného centra so sídlom v Bruseli.

 Navigačnú službu pre občanov (NSO) tvorí tím nezávislých právnych expertov poskytujúcich bezplatné a personalizované poradenstvo o vašich právach v EÚ.

Tento projekt zorganizovalo od januára 2007 do februára 2008 Slovenské národné stredisko pre ľudské práva. Jeho cieľom bolo rozšíriť všeobecnú znalosť v oblasti rodovej rovnosti, a jej propagácia na miestnej úrovni.

 Stávajú sa situácie, keď ľudia potrebujú pomoc a nevedia, kde ju hľadať. Väčšina problémov nastáva aj preto, že ľuďom chýbajú informácie a preto vznikla online sieť na riešenie problémov občanov.