Blindfriendly Štvrtok 18.9.2014 | Meniny má Eugénia Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

PÔSOBNOSŤ

Odbor zdravotníctva BSK koordinuje výkon územnej samosprávy na úseku zdravotníckej starostlivosti a humánnej farmácie, ako aj činnosť štátnych a neštátnych zdravotníckych zariadení na území Bratislavského samosprávneho kraja.
   

Rajonizácia

Bratislavský samosprávny kraj vymedzil s účinnosťou od 31. marca 2008 takmer 700 zdravotných obvodov – rajónov – na území Bratislavského regiónu.

  • Rajonizácia - mestá a obce: obsahuje zoznam jednotlivých ulíc v príslušnom meste či obci. Pre jednotlivé ulice sú pridelení lekári (všeobecný lekár pre dospelých, všeobecný lekár pre deti a dorast, gynekológ a stomatológ) na poskytovanie zdravotnej starostlivosti.
     
  • Rajonizácia - základné a materské školy: obsahuje zoznam pedostomatológov v Bratislavskom kraji, ktorí poskytujú zdravotnú starostlivosť príslušným materským a základným školám v rámci rajonizácie.